logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 8x15 g
  • resm Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 8x15 g

Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 8x15 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 8x15 g


Süter yarım yağlı eritme üçgen peynir ; simitle ayrılmaz bir ikili oluşturuyor. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden biri olan üçgen peynirler; vapur yolculuklarında da afiyetle tüketiliyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden karşımızda olan Süter; kaliteli Üçgen peynirleriyle dikkat çekiyor. 1941’den bu yana süt ürünlerini kalite ve güvenle buluşturan Süter Gıda; lezzetli ürünlere sahiptir.
En lezzetli peynirlerin eritilmesiyle imal edilen Süter yarım yağlı eritme üçgen peynir , hijyenik tekli paketleme ile satışa sunuluyor. Ambalajın içinde 15 gram ağırlığında 8 adet üçgen peynir bulunuyor. Bu nedenle her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Bu peynirler hem çocuklar hem büyükler için gönül rahatlığı ile kolayca kullanılabilir.
Pratik bir ambalaja sahiptir ve buzdolabında muhafaza edilebilir. Kalsiyum içeriğine sahip olması sebebiyle de günlük kalsiyum ihtiyacını karşılar.  Uygun fiyata sahip olan bu peynir çeşidi; herkes tarafından beğeniliyor. Ara öğünlere de yakışan üçgen peynir; ekmeğin üzerine sürülerek ya da sandviç içine koyularak da afiyetle tüketilebilir. Kullanıcılarının memnuniyetine önem veren Süter; kaliteli ürünleriyle aramızda olmaya devam ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.