logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 6x18 g

Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 6x18 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süter Yarım Yağlı Eritme Üçgen Peynir 6x18 g


Süter y. yağlı eritme üçgen peynir ; özenle seçilmiş peynirlerin eritilmesiyle ortaya çıkıyor ve yıllardır aynı kalite ile üretilmeye devam ediyor. Süter Gıda; her zaman tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firmadır.1941’den bu yana süt ürünleri imalatı ile karşımızda olan Süter, kalitesiyle de bilinmektedir. Hızlı ve pratik kahvaltılıkların arasında yer alan bu ürün pratik ambalajı sayesinde de rahatlıkla kullanılabilir.
Ambalajının içinde tek tek özenli bir şekilde paketlenmiş 6 adet üçgen peynir bulunuyor. Bu şekilde çoklu satışa sunulmasından dolayı iş yerine de rahatlıkla götürülebilir. Simitle harika bir ikili olan üçgen peynir; ekmek ile de harika bir bütünlük oluşturuyor. Domates ve salatalık da peynirlerin yanına yakışan ürünlerdir ve afiyetle tüketilir.
Hem çocuklar hem yetişkinler gönül rahatlığıyla tüketebilir. Sağlık için hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda kalsiyum deposudur. Uygun fiyatlarla satışa sunulan Süter y. yağlı eritme üçgen peynir ; doğal yapısı ile dikkat çeker.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.