logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Yayık Tereyağ 225 g

Sütaş Yayık Tereyağ 225 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Yayık Tereyağ 225 g

 
Sütaş yayık tereyağ ; yüzde 82 süt yağına sahip olmasının yanında zengin besin içeriğine de sahiptir. Sütaş Çiftliğinde bulunan taptaze sütlerden üretilmektedir. Doğallığı ve lezzeti ile herkes tarafından gönül rahatlığıyla tüketiliyor. Kahvaltı sofralarının da vazgeçilmezlerinden biri olan bu ürün; harika kokusu ile dikkat çekiyor. Ekmek ya da simidin üzerine sürülerek afiyetle tüketilebiliyor. Ayrıca bal ve reçel gibi ürünlerle beraber kullanılabiliyor.
Sadece kahvaltı sofralarında değil; her öğünde kullanılabilir. Her girdiği yemeği muhteşem bir lezzete dönüştüren Sütaş yayık tereyağ çorbalarda ve hamur işlerinde de kullanılabilir. Tereyağı ile yaptığınız lezzetleri sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Onlar da bu lezzetin farkına varacak ve fazlasıyla beğeneceklerdir.
Pratik ambalajı sayesinde rahat bir kullanıma sahiptir. Buzdolabında muhafaza edildiği takdirde ilk günkü lezzetini koruyacaktır. Sütaş kalitesine sahip tereyağı; sağlığa zararlı hiçbir madde içermez ve güvenilir bir üründür. Sütaş kalitesi ve güvencesiyle satışa sunulan bu ürün; herkes tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Uygun fiyatlara sahip olması sebebiyle de rahatlıkla temin edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.