logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Tereyağ 120x10 g

Sütaş Tereyağ 120x10 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Tereyağ 120x10 g

Sütaş Pastorize Tereyağ

Sütaş Pastorize Tereyağ ilSütaş Pastorize Tereyağ kahvaltılarınızı daha besleyici ve keyifli hale getirebilecek, yemeklerinizde gerçek tereyağı lezzeti ile ihtişam yaratacaksınız. Sabah kahvaltısında kızarmış ekmeğinizin üzerine sürerek gerçek tereyağı tadını alabilir ya da pilavlarınız ile yiyenlerin damaklarına hitap edebilirsiniz.

Pastörize özelliği sayesinde bu tereyağı, daha uzun süre ve daha sağlıklı bir kullanım sunuyor. Yemeklerinizde iz bırakacak ve ağzınıza layık yemekler pişirebilmenize olanak sağlayacak. Bu tereyağı sayesinde sağlıklı yemekler yapacak ve çocuklarınızın gelişimine de destek olacaksınız.

Sütaş Pastorize Tereyağı, bol miktarda süt yağı içermektedir. Bu da çocuklarınızın sütten alabileceği yararlı vitamin ve mineralleri bu yağ sayesinde de almasını sağlar. Mutlu ve sağlıklı çocukla, sizin de mutlu olmanız demektir. Bu durumda bu tereyağı size mutluluk getirecek.

Süt ve süt ürünleri kullanmak sağlığınız için çok iyidir. Bu tereyağı da bir süt ürünü olduğu için gerekli miktarlarda kullanımınızda cildinize ve sağlığınıza iyi gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.