logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Tereyağ 1 kg

Sütaş Tereyağ 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Tereyağ 1 kg

Sütaş Tereyağ

Yemeklerine lezzet katmak isteyenler Sütaş pastörize tereyağı tercihinde bulunuyor. Sadece lezzeti değil hoş kokusu ile iştahın kabarmasını sağlar. Hem koku hem de lezzet tek bir pakette birleşti. Sütaş bu paketi merak edenler ile paylaştı ve yemeklere ayrı bir tat kattı!

Sütaş güvencesine sahip olan tereyağı, kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi halinde. Lezzette kalite arayanlar Sütaş tereyağı tercihinde bulunmalı. Bu şekilde lezzetle tanışmış olacaksınız. Aynı zamanda hoş bir koku yayan tereyağı, daha fazla iştahlı olmanıza katkı sağlar. 

Adı üstünde pastörize inek sütünden yapıldığı için rahatsızlık vermez. Aksine yemeklere ayrı bir lezzet katmakta üstüne yok. Ayrı bir lezzetin yanı sıra koku da verir. Lezzetler kokusu ile daha dikkat çekici hale gelecektir. 

Yemeklerin olmazsa olmazları arasında olan tereyağı, farklı içerikler ile hazırlanır ve satın almak isteyenlere sergilenir. Ancak en risksiz ve lezzetli olanın pastörize olarak sergilenmesi dikkatlerden kaçmaz. Başta rahatsız edici herhangi bir koku içermez. Lezzetlerin daha belirgin ve iştah açıcı hale gelmesini sağlar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.