logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Krem Peynir 300 g

Sütaş Krem Peynir 300 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Krem Peynir 300 g

Sütaş Krem Peynir

Sütaş krem peynir yumuşaklığıyla ve eşsiz lezzetiyle krem peynirlerin öncüsüdür. Sütaş krem peynir damaklarda eşsiz bir tat bırakır. Sevenleri Sütaş krem peyniri hemen tanır. Sütaş krem peynir kahvaltıların çeşitlenmesinde lezzetli bir alternatiftir. Simitlerle, poğaçalarla ve ekmeklerin üzerine keyifle yenilir. 

Sütaş krem peynirle hazırlanan sandviçlerde oldukça lezzetlidir. Piknikte, işe giderken veya okullarda yenilmesi için yapılan sandviçlere lezzet zenginliği katar. Sütaş krem peynirle yapılan kahvaltılar daha bir lezzetli olur. Yapılan çaylı keyiflere keyif katar.

Sütaş krem peynir pratik bir alternatif oluşuyla da mutfaklarda sıklıkla yerini alır. Sütaş krem peynir peynirlerin en yumuşağıdır. Hafif lezzetiyle midelerde ağırlık yapmadan atıştırma yapılmasını sağlayan peynirdir Sütaş krem peynir. 

Severlerinin bu krem peynirden vazgeçmeleri zordur. Bir kere tadına bakıldığı zaman vazgeçilmezler arasına girer Sütaş krem peynir. Hafif kokusuyla eşsiz görüntüsüyle de ağızları sulandırır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.