logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sütaş Kaymaksız Yoğurt 1,5 kg

Sütaş Kaymaksız Yoğurt 1,5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sütaş Kaymaksız Yoğurt

Besin değerleri tam olan Sütaş kaymaksız yoğurt her türlü yiyeceğin yanına yakışır. Kaymak sevmeyenlere özel olarak hazırlanmıştır. Hazırlık aşamasına kaliteli sütler tercih edilmiş ve mayalamaya geçilmiştir. Bu sayede besin değerleri olduğu gibi kalmıştır. 

Sadece inek sütü ile mayalanan Sütaş yoğurt için özel mayalama temin edilmiştir. Bu şekilde çocuklara dahi güvenle yedirebileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Kaymak içermediği için herkese hitap eder ve her yemeğin yanında mutlaka muhafaza edilir. 

Doğal lezzetlere hasret kalanların tercihi bu yönde. Lezzete tanıklık etmek isteyenlerin işi uzun sürmez. Sofralara sunacağınız bu özel lezzet, farklı gramajlar ile hazırlanmıştır. Sürekli tüketenler gramajı yüksek tutarak temin edebilir ve tüketmeye başlayabilir. 

Yoğurt her türlü yiyecek ile tüketime uygun. Örneğin sebze yemeklerine ve meyvelerin yanına giden bir ürün. Hal böyle olunca her evde mutlaka bulunan yiyecekler arasında. Özel mayalama teknikleri ile besin değerleri koruma altına alınmıştır. Böylece gönül rahatlığı ile tüketilmeye uygun. Her evde yer edinen yoğurt, Sütaş kalitesi ile sofraların zenginleşmesine katkı sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.