logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Dilimli Tost Peyniri 1,5 kg

Sütaş Dilimli Tost Peyniri 1,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Dilimli Tost Peyniri 1,5 kg

Sütaş Tost Peyniri Dilimli Kaşar

Tost kaşar peyniri en seçkin hayvansal ürün üretim merkezinden alınan sütler ile imal edilmiştir. Hayvanların sağlıklı koşullarda yaşadığı bu tesislerden elde edilen lezzetli sütler ile şimdiye kadar tattığınız en nitelikli kaşar peyniri seçeneğine ulaşmış olacaksınız!

Sütaş dilimli tost kaşar peyniri kullanım kolaylığı ile göz doldurmaktadır. Baton kaşarları satın aldıktan sonra kesme işlemi ile zaman kaybettiğinizi düşünüyorsanız dilimlenmiş olan kaşar seçenekleri ile harika bir pratiklikten istifade edebilirsiniz. 

Sandviçlerden başlayarak lezzetli tostlara kadar dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Özellikle yemeklerin üzerinin süslenmesi konusunda da en sık kullanılan ve verimliliği de yüksek olan ürünler arasındadır. Sütaş bu alanda da lezzet ve pratikliği bir araya getirme başarısına imza atmıştır. 

Kaşar peyniri konusunda muhteşem bir lezzet kalitesini elde ederken aynı zamanda modern hayatın koşturmasına ayak uydurmak için pratik biri kullanım da talep ediyorsanız doğru yerdesiniz! Dilimlenmiş kaşar ile kendinize kısa bir süre içerisinde gerekli olan tüm kahvaltı öğünü hazırlama adımlarını tamamlayabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.