logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Çilekli Meyveli Yoğurt 4x115 g

Sütaş Çilekli Meyveli Yoğurt 4x115 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Çilekli Meyveli Yoğurt 4x115 g

Sütaş Meyveli Yoğurt Çilekli

Sütaş meyveli yoğurt çilekli enfes çileklerin birleşimiyle oluşan enfes bir tattır. Sütaş meyveli yoğurt çilekli her yaştaki insanın favori yoğurdudur. Soğuk tüketilmesiyle yaz aylarında ferahlamayı sağlar. Tatlı oluşuyla da tatlı ihtiyacının giderilmesinde en hafif yoldur. 

Sütaş meyveli çilekli yoğurdu vazgeçilmez yapan eşsiz çileklerin verdiği aromadır. Damaklarda enfes bir tat bırakan bu meyveli çilekli yoğurt unutulmaz anlar yaşatır. Hafızalarda ferahlatma hissiyle yer eder. 

Hafif tat severlerinde vazgeçilmezidir bu meyveli çilekli yoğurt. Sütaş meyveli yoğurt sevenlerin bu tattan vazgeçmeleri zordur. Yaz aylarında dolaplarda bulundurularak severek tüketilir. 

Yoğun çilek aromasıyla meyveli yoğurt severlerin kalplerini feth eder. Keyfe keyif kattıran bu yoğurt başka meyveli yoğurtları aratmaz. Dondurma yapımında da tercih edilen Sütaş meyveli yoğurt çilekli dondurma severlerinde favori yoğurdu haline gelir. Çilek severlerin aranan yoğurdudur bu meyveli çilekli yoğurt.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.