logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Çilek Büyümix 6x40 g

Sütaş Çilek Büyümix 6x40 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Çilek Büyümix 6x40 g

Sütaş Büyümix Çilek

Sütaş kalitesi ve farkı ile bol ve taze sütten yapılan Sütaş meyveli yoğurt ailesine şimdi de Sütaş Büyümix Çilek ekleniyor. 

Sütaş Büyümix Çilek, Sütaş’ın en taze sütlerinden yapılmış ve çocukların sağlıklı gelişimi için faydalı birçok vitamin içermektedir. Sütaş Büyümix Çilek’in içerisinde bol miktarda protein ve kalsiyumun yanında aynı zamanda bol miktarda D vitamini de bulunmaktadır.

Çocukların sağlıklı gelişimi için olmazsa olmaz olan yoğurdun Sütaş kalitesi, şimdi hem çok lezzetli hem de bol vitaminli. Çocuklarınız için güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz Sütaş Büyümix Çilek, günün her saatinde en lezzetli atıştırmalık olarak yanınızda.

Sütaş Büyümix Çilek dondurularak da tüketilebilir. Çocukların en sevdiği lezzet Sütaş Büyümix Çilek, ister dondurma olarak ister muhteşem lezzetli çilekli yoğurt olarak iki türlü de tüketilebilir. Keyifli, sağlıklı ve enfes atıştırmalık isteyenler için Sütaş Büyümix Çilek vazgeçilmez. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.