logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Beyaz Peynir 4,5 kg

Sütaş Beyaz Peynir 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Beyaz Peynir 4,5 kg

Sütaş Beyaz Peynir

Güne kaliteli bir başlangıç yapmak isteyenler kahvaltıyı atlamamalı. Yine kahvaltıda seçilen yiyeceklerin de etkisini unutmamak gerekir. Örneğin Sütaş beyaz peynir kahvaltıların olmazsa olmaz kaliteli besinleri arasında. Taptaze yapısı ile herkesin güne kaliteli başlamasına etki etmekte. 

Marka peynir üretiminde taze sütleri temin ettiğini açıklamıştır. Bundan dolayı beyaz peynir de taze yapısı ve yumuşak lezzeti ile kaliteyi sofralara getirir. Güne lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler Sütaş peynir tercih etmeli, sofranın baş köşesinde sunmalıdır. 

Vücudun günlük ihtiyaçları peynir ile karşılanır. Üstelik taze sütten yapılan peynir sayesinde hepsini karşılaşmanız mümkün. Sütaş buna önem verir ve taze sütten hazırladığı peynir ile ihtiyaçları karşılar. Üstelik yumuşak lezzeti ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanır. 

Salamura suyu ile temin edilen beyaz peynirler arasında. Böylece dolapta muhafaza etmeniz mümkün. Koruma sağlar ve uzun vadede peynirin bozulmasını engeller. Özel ambalajı sayesinde uzun süre koruma sağlar. Dağılma yapmayan beyaz peynir, kalıp şeklinde çıkar ve sofralara ayrı bir hava katar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.