logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Superfresh Mısır 3x220 g

Superfresh Mısır 3x220 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Superfresh Mısır 3x220 g

Superfresh Mısır 3x220 GR

Doymamış yağ asitleri, nişasta, A vitamini açısından zengin olan mısır ürünü birçok yerde kullanılır. Konserve şeklinde satılan Superfresh Mısır ürününün uzun süre taze kalması mümkün. Hazmı biraz zor olduğundan dolayı, sindirim problemi olanların ve guatr hastalığı olanların tüketmemesi tavsiye edilir.

Mısır konservesi içeriğinde; tuz, şeker ve su bulunur. Şeker mısır tanelerinin tatlanmasını sağlar ve iştah açmak için kullanılır. Mısır konservesinin besleyici değeri yüksektir ve ortalama olarak 100 gramında 62 Kcal enerji bulunur. Aktif olarak spor yapanların çokça tükettiği bir üründür.

Konserve kategorisinde 220 gramlık 3 adetlik özel paketler halinde satışa sunulan Superfresh Mısırı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.