logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Superfresh Mısır 2,5 kg

Superfresh Mısır 2,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Superfresh Mısır 2,5 kg

Superfresh Mısır 2,5 Kg

Superfresh aracılığı ile zamanında toplanmış olan mısırların tazeliğini kaybetmeden konserve yapılması mümkün kılınmıştır. Bu noktada günlük hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden hoşlanıyorsanız konserve mısırların sizin için harika bir alternatif olduğu da görülmektedir. 

Superfresh mısır ile harika aromalı salatalar ve yemekler hazırlayabilirsiniz. Konserve kutularında satışa sunulan bu ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Herhangi bir işlemden geçirmeden direkt olarak kullanabilirsiniz. Lezzet konusunda kusursuz bir seviyenin elde edildiği de net şekilde görülmektedir. 

Mısır içerisinde yer alan vitamin ve enerji ile sizin için günlük hayatın en nitelikli sebzelerinden biri olacaktır. Mevsiminde ulaşma imkanınız yoksa bu konserve ürünleri tercih etmek harika bir alternatif olacaktır. Salatalarınızda süsleme olarak ya da yemeklerinizde ek bir besin kaynağı olarak kullanabilirsiniz. 

Lezzet ve kalite konusunda hassas olan kişiler için harika bir fırsat elde edilmiştir. Siz de verimli ve sorunsuz bir erişim adımını tamamlayabilmek için doğru noktadasınız. Superfresh bu alanda hem global hem de ulusal standartları takip eden kaliteli yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.