logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Superfresh Kayseri Mantı 2,5 kg

Superfresh Kayseri Mantı 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Superfresh Kayseri Mantı 2,5 kg

Superfresh Mantı Kayseri 2,5kg

Superfresh Mantı Kayseri 2,5kg sayesinde en pratik şekilde öğle ve akşam yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Kayseri mantısının geleneksel lezzetine tek bir sorun dahi yaşamadan en kısa sürede erişmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. 

Mantı hazırlanma sürecinde en kaliteli unlar ile hazırlanan muhteşem hamur lezzetli bir iç harç ile buluşturuluyor. Geleneksel kapama yöntemleri ile mantı hazır bir hale getiriliyor. Bu harika hazır yiyeceğin zaman kaybetmeden yemeğinin hazır olmasını isteyen kişiler için harika bir seçenek olduğu da dile getirilmelidir. 

Superfresh bu alanda hem özenli hem de geleneksel üretim konusunda hayli dikkat ediyor. Ülkemizin en taze hasat edilerek hazırlanan buğdaylardan gelen un ile en lezzetli iç harç karışımının tadını bu şekilde çıkarma imkanını yakalayabilirsiniz. 

Misafiriniz geldiği zaman önceden hazırlık yapmadan yemeklerin hazır edilmesini isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu mantı hem sizi hem de konuklarınızı büyüleyecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.