logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Superfresh Bezelye 2,5 kg

Superfresh Bezelye 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Superfresh Bezelye 2,5 kg

Superfresh Bezelye 2,5 Kg

Magnezyum mineralleri ile zenginleştirilen ve lif açısından yüksek olan bezelye Türk mutfağında da birçok yemekte tercih ediliyor. Superfresh bezelye 2.5 kg paketler halinde satışa sunulmakta. 

Sindirimi yavaşlatan bezelye taze bir şekilde toplanır ve paketlere ayrılır. Ardından uygun ısı ayarında muhafaza edilir. Çorba yapımında, kıymalı yemeklerde, tavuklu ya da zeytinyağlı menülerde tercih edilir. 

Hazır bir şekilde tek tek ayıklanarak paketlendiğinden dolayı kullanımı oldukça kolaydır. Özellikle diyet yapan kişiler salatalarını zenginleştirmek ve lezzetlendirmek için kullanıyor. 

Bahar mevsiminin en çok taneye sahip olan sebzesi olarak bilinir. Mantar yanına da eşlik ederek damaklarda şahane lezzet bırakır. Kolay haşlanması bezelyenin tercih edilebilirliğini arttıran özellikler arasında yer alıyor.

Satın alma işlemlerinden sonra eğer direkt olarak kullanmayacaksanız uygun saklama koşullarında muhafaza etmenizde yarar var. Raf ömrü uzundur. Son kullanma tarihine de bakarak ve dikkat ederek tüketiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.