logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Solo Kağıt Havlu 6'lı

Solo Kağıt Havlu 6'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Solo Kağıt Havlu 6'lı

Solo Kağıt Havlu 6 lı

Solo ile tanışanlar bir daha başka bir markayı asla tercih etmiyor. Yapısının 3 katlı olması çok daha fazla su emiş gücüne sahip olmasının en önemli nedeni. Özellikle de sürekli temizlik yapan ve kağıt havlulardan yararlananlar için Solo kağıt havlu 6 lı paketler oldukça idealdir.

Kağıt havlu kullan ve at teknolojisi ile üretilen, kadınların en önemli temizlik araçlarından biridir. Dolayısıyla temizliğin püf noktasında su tutuş kabiliyeti yüksek olan kağıt havlular bulunur. Solo sayesinde her zaman rahat ve kolay bir temizlik sizleri bekliyor.

Elinizi tahriş etmeyen, aynı zamanda tek yaprak ile harikalar yaratan Solo kağıt havlu sayesinde temizlik sizin için hiç zor olmayacak. Tek yapmanız gereken bir yaprak koparmak ve tüm suyu bununla çekmek.

Havlu kağıdın üzerindeki kabarcıklar suyu daha iyi tutabilmesi için hizmet veriyor. Aynı zamanda bu havlu kağıtların kullanım süresi de çok uzun. Tek bir kağıt havlu yaprağı ile harikalar yaratan kadınlar bilir ki bu ürün tam bir aile ekonomisi destekçisi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.