logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Ogopogo Kakao Sütlü Kek 30 g 24'lü

Şölen Ozmo Ogopogo Kakao Sütlü Kek 30 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Ogopogo Kakao Sütlü Kek 30 g 24'lü

Şölen Ozmo Ogopogo Kakao Sütlü Kek

Eğlenceli ve çocuklar için dikkat çekici bir tasarıma sahip olan Şölen ozmo ogopogo kakao sütlü kek aromasıyla dikkat çeker. Çikolata kremasına sahip olan kekin besin değeri de oldukça yüksektir. Kakao kaplamalı ve sütlü kek ambalajı sayesinde tazeliğini her zaman korur. Paketi açılmadığı sürece kekin yapısına herhangi bir bozulma yaşanmaz.

Ara öğünlerde, açlık hissi oluştuğunda ya da tatlı krizi geldiğinde doğru bir atıştırmalık olan sütlü kek, uzun süre tok kalınmasına destek verir. Görünümü ya da tasarımı sayesinde çocukların ilgisini çekebilecek bir üründür. Ayıcık şeklindeki kek daha çok gençlere ve çocuklara hitap eder.

Bizim toptan market online sayfamız üzerinden sipariş vermek oldukça kolaydır. Satın alınan tüm parçalar ya da ürünler en kısa sürede adresinize teslim edilir. Yumuşak ve son derece hafif bir lezzete sahip olan kek, herkesin damak tadına hitap eder. Krema dolgusu ve aynı zamanda sütlü aroması sayesinde anlık açlık hissinin giderilmesine zemin hazırlar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.