logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 90 g

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 90 gAdet Fiyatı : 36,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi 90 g

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi

Şölen Ozmo Hoppo Çikolatalı Bisküvi , özel bir kutu içinde yer alıyor. Paketi son derece farklı. Bir kap şeklinde tasarlanmış. El değmeden ve sağlıklı koşullarda üretilmiş. Hijyen ilkelerine bağlı kalınmış. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından afiyet ile tüketilebilir.

Kutu içinde bulunan bisküviler, sağlıklı ve vitamin açısından zengin olması ile öne çıkıyor. Ayrıca her bisküvi için özel çikolatalar tercih edilmiş. Bunu yoğun bir şekilde hissetmeniz mümkün. Tek bir ısırık bile, bu mükemmel tat ile tanışmanız için yeterli olacak. Sindirimi kolay. Tazeliği ise uzun süre korunuyor. Atıştırmalık arayan kişilere hitap eden ürünü, günün her saatinde yemek mümkün.

Özellikle çay ile beraber yenildiğinde ağızda harika bir tat bırakıyor. Kahve ve soğuk içeceklerle de tüketme şansınız var. Ofiste çalışırken küçük bir mola verebilir ve hissettiğiniz açlığı hemen Ozmo Hoppo ile geçiştirebilirsiniz. Bizim Toptan online sitesi üzerinden satışa sunulan ürünü almak çok kolay.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.