logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Ozmo Go Çikolata 30 g 20'li

Şölen Ozmo Go Çikolata 30 g 20'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Ozmo Go Çikolata 30 g 20'li

Şölen Ozmo Go Çikolata

Şölen, çocuklar için yepyeni ve eğlenceli çikolataları ile karşınızda! Eğlenceli tasarımları ve muhteşem lezzeti ile Şölen Ozmo Go Çikolata ambalajında şimdi çok daha renkli.

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış efsane çikolata lezzetiyle çocukların en sevdiği Şölen Ozmo Go çikolata ister uçak tasarımı ister araba tasarımı ile çok lezzetli. Çocukların asla hayır diyemediği Şölen Ozmo Go Çikolataya büyükler de hayır diyemiyor. Sütlü beyaz çikolatalar ile de süslemelerin yapıldığı Ozmo Şölen Çikolata görüntüsüyle de çok beğeniliyor. Taptaze süt ile çikolatanın birleştirildiği Ozmo’nun renkli dünyası herkesi büyülemeye devam ediyor.

Çocuğunuz çikolatanın keyfini çıkartırken araba ya da uçak tasarımı ile hayallere doğru mutlu yolculuklar yaparken siz de bu mutlu anın keyfini çıkarabilirsiniz. Şölen Ozmo Go Çikolata hem çocuğunuzun hem sizin sağlığı düşünülerek en kaliteli standartlarda ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.