logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Nirvana Roll Fındıklı Gofret 28 g 12'li

Şölen Nirvana Roll Fındıklı Gofret 28 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 130,80 TL
Birim Fiyat: 10,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Nirvana Roll Fındıklı Gofret 28 g 12'li

S¸ölen Nirvana Roll Fındıklı Gofret

Gofret tutkunlarına çeşitli aromalara ya da içeriklere sahip olanlar sergilenir. Örneğin fındıklı olan gofretlerden tercihte bulunabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu anlamda Şölen markasının üretmiş olduğu çikolatalar göz önünde bulundurulabilir. Markanın fındıklı olan gofretleri talep görüyor.

Çeşitli ebatlar ve paketler dahilinde gofretlerin sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. Mesela 12’li olan paketlerden tercihte bulunabilirsiniz. S¸ölen Nirvana Roll Fındıklı Gofret olarak satın almak isteyenlere gösterilir.

İçi bol çikolatalı dışı ise fındık kaplama olacak şekilde üretilir. Roll olarak ifade edilmesinin nedeni ise rulo şeklinde tasarlanmış olmasıdır. Sonuç olarak bu küçük atıştırmalıkları elde etmeniz çok kolay. Çünkü Bizim Toptan içerisinde ürünün tüm detayları ve makul fiyatı sergilenmektedir.

Satın almak isteyenler Bizim Toptan üyelik işlemlerine başvurmadan dahi harekete geçebilir. Direk olarak ‘sepete ekle’ üzerinden sipariş verilebilir. Makul fiyatları dahilinde ürünü satın almanız sağlanır. Hatta isteyenler birkaç adet olacak şekilde siparişte bulunabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.