logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Luppo Sandviç Karamelli Kek 182 g

Şölen Luppo Sandviç Karamelli Kek 182 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 418,80 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Luppo Sandviç Karamelli Kek 182 g

Luppo Sandviç Kek Karamelli 

Önceleri sadece çikolatalı olarak hazırlanan atıştırmalık sandviçler, şimdilerde farklı aromalara sahip. Mesela karamelli olanlar dikkat çekiyor. Bunun için de Luppo sandviç kek karamelli tercih edilebilir. 

Adı üstünde sandviç içerisinde karamel akışkanlığı mevcut. Dış yüzeyi ise çikolata kaplı. Bu haliyle aranılan tüm lezzetlere sahip olduğunu gösteriyor. Çikolatadan karamele en sevilen aromalar eklenmiştir. 

Luppo sandviç kek gibi yumuşak bir dokuya sahip. Sıralı olacak şekilde paketlenen atıştırmalıklar arasında. Yani birbirleri ile temas etmemeleri sağlanmıştır. Ayrı ayrı paketlenerek servise hazırlanmıştır. 

Sıcak havalarda erime gösterebilir. Bunun için buzdolabında saklamanız en doğrusu olacaktır. Doğru şekilde muhafaza edilirse uzun süre tüketilebilir. Özellikle de bayatlamaması için ağzını kapatmanız gerekir. Böylece misafirlerine ikram etmeniz mümkün olacaktır. Kahve ve çay saatlerine eşlik edecek olan hoş atıştırmalıklar arasında yerini almıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.