logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Greta Zeytinli&Kekikli Kraker 4x30 g
  • resm Şölen Greta Zeytinli&Kekikli Kraker 4x30 g

Şölen Greta Zeytinli&Kekikli Kraker 4x30 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Greta Zeytinli&Kekikli Kraker 4x30 g

Şölen Greta Zeytinli ve Kekikli

Zeytin ve kekik ikilisi ile harika lezzetler ortaya çıkabiliyor. Bunlardan biri de şölen greta. Şölen greta zeytinli ve kekikli ile raflarda yerini alıyor.

Pratik atıştırmalıklardan biri olan greta kraker her öğünde yenilebilecek hoş bir lezzet. Ayrıca doyurucu olan kraker lezzetlerine bir de çeşit katıldığı zaman bir başka oluyor. Zeytinli ve kekikli olarak karşınıza çıkan şölen greta çok beğeneceğiniz lezzetlerden biri.

Tuzlu atıştırmalıklar hepimizin can dostu. Hem açlığınızı yatıştırıyor hem de ağzınızda harika bir tat bırakıyor. Bu eşsiz lezzet ile tanışanlarsa kolay kolay vazgeçemiyor.

Kraker sevdalısı birçok insan vardır. Kraker her zaman yenilecek hafif bir o kadar da doyurucu atışmalıklar. Şölen greta da bu eşsiz lezzetten mahrum kalmamanız için yanınızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.