logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Boombastic Fantastik Bar Hindistan Cevizli 40 g 12'li

Şölen Boombastic Fantastik Bar Hindistan Cevizli 40 g 12'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Boombastic Fantastik Bar Hindistan Cevizli 40 g 12'li


Atıştırmalık severler için Şölen hindistan cevizli barı ile sunmaktadır. Çikolata üzerine kaplı hindistan cevizi ile tatlı anlar yaşayabilirsiniz.
Gün içerisinde yaşadığımız koşuşturmalar ile kan şekerimiz düşebilir. Enerjimizi toplamak için ise bir çikolata yeterli olacaktır. Şölen Boombastic Fantastik Bar H.Cevizli sayesinde vücudumuz için gereken enerjiyi yeniden sağlanabilir. Hindistan cevizi ve çikolatanın eşsiz uyumundan oluşan Şölen Boombastic 40 gramlık paketi ile her an yanımızda taşımaya uygun.
Küçükten büyüğe herkesin yüzüne gülümseten hindistan cevizli bar ile gün içerisinde ihtiyacımız olan enerji ve mutluluğa sahip olabiliriz. Bu bar sayesinde hem açlık hissi giderilebilir hem de çikolata ihtiyacı lezzetli bir şekilde karşılanabilir.
Şölen Boombastic Fantastik Bar H.Cevizli paketi ile çikolata keyfi yarıda kesilmeyecek. İhtiyaç duyduğunuz her an çikolata keyfi yaşayabilmeniz için pakete bizim toptan marketlerinden sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.