logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Söke Un Geleneksel 5 kg

Söke Un Geleneksel 5 kg


Adet Fiyatı : 74,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 224,70 TL
Birim Fiyat: 74,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Söke Un Geleneksel 5 kg

Söke Un Geleneksel 5 Kg

Evlerde mis gibi kokan tatlılar, börekler, çörekler, pastalar ve daha fazlası için harika bir lezzet veren Söke Un Geleneksel 5 Kg. Elde kolay yoğurulması ile aynı zamanda kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Mutfak dolaplarında yerini alan, Söke Un Geleneksel hamur işini sevdiren bir lezzettir.

Kapalı ve serin bir yerde muhafaza edilen unla birlikte kahvaltı sofralarınıza pişiler, misafirlerinize börekler ve yolculuklarınız da poğaçalar yapabilirsiniz. Söke Un ile birlikte yapılan yumuşacık, kıvamı tutturulmuş muhteşem böreklerinizin yanına birbirini tamamlayacak bir de çay demlendi mi ikiliyi tamamlamış olacaksınızdır. Sıcacık hazırlanan poğaçalarla yolculuklarınız da anın keyfini çıkaracaksınız.

Dışı kızarmış içi yumuşacık hazırlanan harika pişiler, evde yaydığı yoğun ve lezzetli kokusuyla Söke Un kullanmanızı artıracaktır. Alışverişleriniz de tercihiniz olacaktır. Etkinlikler de, aktivitelerinizde ya da toplu organizasyonlarınız da fazlasıyla poğaça, kekler yapabileceğiniz un, mutfakta dostunuz olacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.