logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Söke Un Geleneksel 2 kg

Söke Un Geleneksel 2 kgAdet Fiyatı : 46,75 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 374,00 TL
Birim Fiyat: 46,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Söke Un Geleneksel 2 kg

Söke Un Geleneksel 2 Kg

Babaanne eli değmiş gibi yapılan ve evi kokusuyla saran o yumuşacık börekler, kurabiyeler için yardımcınız Söke Un Geleneksel 2 Kg. Hamurunun kolay açılması ve yoğurulmasında ki basitlik ile birlikte kadınların alışveriş listelerinde yerini ilk sıralarda almaktadır.

Çocuklarınızın beslenme çantalarına koyabileceğiniz, yumuşacık ve taze poğaçalar artık çok uzakta değil Söke Un Geleneksel ile hemen yanınızda. Beş çaylarınız da eve gelen misafirlerinizin kapıdan girer girmez kokusuyla hayran bırakacak börekler, Söke Un ile birlikte gününüzü kurtaracaktır. Akşam yemeklerinden sonra yapılan ve yanında demlenmiş tavşan kanı çay ile birlikte, harika bir televizyon keyfi çıkarabilirsiniz.

Tabi ki burada işin sırrı yine undadır. Toplu misafirleriniz geldiğinde ya da özel günlerde ikram edeceğiniz unla yapılacak her türlü lezzette adeta ortaya çıkan harika tatlıların tarifini isteyenler fazlasıyla olacaktır.  Söke Un Geleneksel sizi yalnızca arkadaşlarınızın değil aynı zaman da mutfağınızın da şefi yapacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.