logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Söke Un Geleneksel 1 kg

Söke Un Geleneksel 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Söke Un Geleneksel 1 kg

Söke Un Geleneksel

Söke un geleneksel, Türk mutfağının en çok kullanılan ürünlerinden birisi. Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle, damak tadınıza uygun bir biçimde üretildi. El değmeden imal edilen ün, tamamen doğal maddeleri içerisinde barındırmasıyla dikkat çekiyor.

Pasta ve hamur işlerinde becerikli olanlara farklı seçenekler sunan un, aynı zamanda sahip olduğu kalitesiyle biliniyor. Buğdayın en doğal ve saf halinden üretildi. Ayrıca farklı birçok vitamine de ev sahipliği yapması, onu tamamen özel kılıyor. Sağlıklı hamurlar, pastalar, börekler için son derece uygun.

Zengin içeriği sayesinde el becerilerinizi kullanabilir ve sonrasında en güzel pastaları kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Hanımların ilk tercihlerinden birisi olan un, pişireceğiniz ürünlere ekstradan bir lezzet katıyor.

Özel ve klasik hale gelmiş paketinde satılan un, tamamen doğadan elde edilmiş olan buğday sayesinde, natürel bir tat vaat ediyor. Gerek aileniz gerekse misafirleriniz için yapacağınız börekler, pastalar, tatlılar ve daha nice ürünler, un sayesinde daha leziz bir hale gelecek ve sofralarınızı tam anlamıyla zenginleştirecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.