logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sofia Tuvalet Kağıdı Sabun Kokulu 32'li

Sofia Tuvalet Kağıdı Sabun Kokulu 32'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sofia Tuvalet Kağıdı Sabun Kokulu 32'li


Sofia Sabun Kokulu Tuvalet Kağıdı kullanmak hem cildiniz hem de bütçeniz için mantıklı bir seçenek olacaktır. Çünkü diğer tuvalet kağıtlarının ince olmasından kaynaklı çok harcamak gerekir bu da bütçeyi biraz sarsabilir. Tuvalet kağıdı herkesin evinde bulunur ve temel ihtiyaç listesindedir. Ciltle birebir temas sağlandığı için yumuşak olması ve cildi tahriş etmemesi oldukça önemli bir konudur. Piyasada çok ince yapraklı olan tuvalet kağıtları da mevcuttur ancak bunlar tercih edilmez.
Sofia Sabun Kokulu Tuvalet Kağıdı yumuşaklık hissinin yanında tuvalet kağıdının üstünde özel dekoratif tasarımların bulunması göze çarpan detaylardan biridir. Dolgun yapısı ile ıslandığı takdirde elinizde dağılmaz. Kalın yapısına rağmen suya atıldığında kolayca çözündüğünü görebilirsiniz. Tuvalet kağıdının paketlemesi ihtiyaca göre çeşitlilik gösterebilir. Eğer kalabalık bir aileyseniz ya da almışken tam olsun diyorsanız içinde fazlaca bulunan büyük paketleri tercih edebilirsiniz.
Tuvalet kağıdının doğal sabun gibi kokuları içermesi ortamdan kötü kokuları uzaklaştırmasına da yardımcı olur. Siz de tercihinizi kokulu tuvalet kağıdından yana kullanın ve çevrenize uzak bir iyilik yapın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.