logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sofia Kağıt Havlu 12'li

Sofia Kağıt Havlu 12'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sofia Kağıt Havlu 12'li


Sofia Kağıt Havlu servis peçetelerine göre daha kalındır ve emiciliği yüksek olduğu için neredeyse herkesin evinde bulunur.Kadınların günün büyük bir çoğunluğunu mutfakta geçirdiğini herkes bilir. Yemek telaşı, temizlik telaşı sürekli yaşanan bir durumdur. Islak yüzeyler için kağıt havlu kullanımı birebirdir. Çek kopar özelliği ile daha büyük avantaj sağlar.
Sofia Kağıt Havlu çok pratik bir temizlik sağlamasından dolayı bilhassa kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Tek bir rulo içinde metrelerce kağıt havlu bulunmaktadır. Herkesin ihtiyacı kadar alabileceği paketlemelerle her yerde bulunabilecek bir ürün haline gelmiştir. Evde genellikle mutfakta tercih edilen kağıt havlular banyo ve ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır. Ruloda kolayca koparılan yapraklar ile emiciliği gözle görülebilir.
Evde küçük çocuk olduğunda bir şeylerin dökülmesi kaçınılmaz olur. Kağıt havlular bu tarz küçük kazalara vakit kaybetmeden müdahale eder. Son zamanlarda hijyen açısından el ve yüz havlularının kullanımı azalmıştır ve kağıt havlular bu görevi üstlenmiştir. Kullanım alanına göre çeşitleri bulunan kağıt havluların mutlaka evinizde bulunması önerilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.