logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sleepy Sensitive Islak Mendil 4*70'li
  • resm Sleepy Sensitive Islak Mendil 4*70'li

Sleepy Sensitive Islak Mendil 4*70'li
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sleepy Sensitive Islak Mendil 4x70 li

Çocuklarınızın gün içerisinde terlemesi ve gözeneklerinden terlerin çıkması son derece olağan bir durumdur. Çocuğunuzun banyo dışında kişisel temizliğini sağlamak adına ise, bebek ıslak mendilleri sizlere büyük bir kolaylık sağlamasıyla bilinmektedir. İçerisinde alkol ve paraben içermeyen formüllerle üretilmeyi başarmış ıslak mendilleri satın alarak, büyük sorunların önüne geçebilir ve kolaylıkla bir temizlik sürecini geride bırakabilirsiniz. Sleepy markasının üretmiş olduğu ıslak mendil ürünü sayesinde hem bebeğinizin hem de gün içerisinde kendinizin kısa süreli bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Islak mendil üretimi konusunda bilinen bir marka olan ve çocuklara yönelik paketleri ile beğeni toplayan Sleepy Sensitive Islak Mendil 4x70’li paketi Bizim Toptan vasıtasıyla sipariş ederek sahibi olabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Alkol ve paraben içermeyen bir ürün olarak sektörde fark yaratan ıslak mendil olan yenilik sayesinde, çocuklarınızın gün içerisindeki kısa kişisel bakımlarını rahatça yapabilirsiniz.

Ürüne Bizim Toptan vasıtasıyla ulaşarak 4x70’li paketi en uygun fiyat aralıkları ile satın almak için daha fazla beklemeyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.