logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Natural Fırsat Paketi xlarg(6)26'lı

Sleepy Natural Fırsat Paketi xlarg(6)26'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Natural Fırsat Paketi xlarg(6)26'lı

Sleepy Natural Fırsat Paketi Xlarge 6

Bebekler için dünyada bir ilk. Saf su ile üretilmiş bir dış yüzey. Doğal bambu özü ile emici iç yüzey ve organik pamuk kullanılarak üretiminin yapılması sayesinde kuruluk oranında artış.

Sleepy natural fırsat paketi xlarge bebeklerin hassas cildine iyi gelecek bir doku. Parapen içermiyor. Losyon yok, lateks, parfüm gibi kimyasallar kullanılmamakta. İç yüzeyinde doğal bambu özü bulunmakta. Bu sayede bebeklerin cildi tahriş olmuyor. Organik pamuk özelliği sayesinde saatlerce kuru kalan bir iç yüzey. Bebekler diledikleri gibi hareket edebiliyorlar. Bebeğinizin kilosuna uygun bulabileceğiniz farklı alternatifler.

Sleepy xlarge en az 17 en fazla 27 kg çocuklar için uygun.  3’ü bir arada özelliği sayesinde dünyada bir ilk olma özelliğine sahip. Saf su ile üretilmiş dış yüzey, doğal bambu özlü gelişmiş bir emici bölge ve organik pamuk lifleri sayesinde artan kuruluk. Bu özellikleri sayesinde hassas ciltti bebek ve çocuklar için kullanıma uygun. Kimyasal içeriği yok. Özellikle parafen, losyon ve parfüm içermiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.