logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Natural Fırsat Paketi Midi (3) 45'li

Sleepy Natural Fırsat Paketi Midi (3) 45'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Natural Fırsat Paketi Midi (3) 45'li

Sleepy natural fırsat paketi midi paketi bebeklerin hassas cildine uygun içeriklerle hazırlanmış. Doğal, organik ve saf bileşenlerden oluşmaktadır. Saf su ile üretilmiş bir dış yüzeye sahiptir. Kimyasal madde içermemektedir. Bambu özlü emici bölgesi bulunmaktadır. Gelişmiş bir emici özelliği bulunmaktadır.  Bu sayede bebeklerin altı her zaman kuru kalmaktadır. Tahriş oluşumunun önüne geçilmektedir.  Parfüm ve losyon içermediği için hassas ciltler için uygundur.

Sleepy bebeklerin hassas cildine uygundur. Yapımında lateks, losyon ve parfüm parapen gibi kimyasal ürünler kullanılmamaktadır. Saf su ile geliştirilmiş bir dış düzeye sahiptir. Bambu özlü emici iç yüzey. Organik pamuk içeriği kuruluğun uzun süre kalmasını sağlamaktadır. Cırtlı özelliği bezin kolay takılıp çıkmasını sağlamakta. Kuvvetli cırtları sayesinde birden fazla açılıp kapamaya uygundur. Renklendirici içermeyen özelliktedir. Kimyasal kullanılmayan bir ürün. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak saf su ile hazırlanmış dış yüzeyi, doğal bambu özlü emici iç yüzey ve kuruluğu arttıran organik pamuk özellikleriyle dünyada bir ilktir. Bebeklerin kilolarına göre değişen ebatları vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.