logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Natural Fırsat Paketi Maxi (4) 40'lı
  • resm Sleepy Natural Fırsat Paketi Maxi (4) 40'lı

Sleepy Natural Fırsat Paketi Maxi (4) 40'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Natural Fırsat Paketi Maxi (4) 40'lı

Sleepy Natural Fırsat Paketi Maxi

Sleepy natural fırsat paketi ekonomik bir şekilde bebek bezi ihtiyacınızı en kısa sürede gidermeniz için size fırsat sunuyor. Sleepy markası önceliğini her zaman doğallıktan yana kullanıyor. Siz de bu paket ürün içerisinde bulunan yumuşacık bebek bezleri ile bebeklerin bakımından temizliğin katkıda bulunabilirsiniz.

Doğal su ve doku kullanılarak üretilen bu mendillerin muhteşem bir fırsat niteliğinde olduğu görülüyor. Siz de en kısa süre içerisinde bu ürünü temin ederek bebeğinizin bakımı ile alakalı tek bir aksaklık ya da olumsuzluk meydana gelmeden hijyen seviyesini artırabilirisiniz.

Üretim aşamasında bambu dokunun kullanılması ve herhangi bir parfüme yer verilmemesi de uzmanlardan olumlu yorum alan nitelikler arasındadır. Sleepy markasının üretim aşamasında temel önceliği kesinlikle doğallıktan yana bir adım atmaktır.

Sleepy natural sayesinde bebeklerin öz bakımının sağlık koşullarına uygun şekilde tamamlanması verimliliği üst seviyeye çıkarıyor. En kısa süre içerisinde temin ederek bebeklerin alt değiştirme aşamasını daha doğal ve sağlıklı bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Bebeklerin bakım ritüeline sağlık katmak Sleepy’nin işi!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.