logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Natural Fırsat Paketi Junior(5)30'lu

Sleepy Natural Fırsat Paketi Junior(5)30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Natural Fırsat Paketi Junior(5)30'lu

Sleepy Natural Fırsat Paketi Junior 5 Numara

Sleepy natural fırsat paketi junior 5 numara Dünya’da bir ilk. Hem saf, hem doğal hem de organik. Organik pamuk lifleriyle üretilmektedir. Sleepy saf su ile üretilmiş yumuşak dış yüzeye sahiptir. Bambu özlü gelişmiş emici bölgesi bebeklerinizin hassas cildine iyi gelecek özellikte. Parapen içermiyor. Yapımında losyon kullanılmamakta. Lateks, klor ve parfüm içermez.

Bebeklerin kilosuna göre paketler hazırlanmaktadır. En az 13 en fazla 20 kg ağırlığındaki bebekler için uygun bir ürün. İçerisinde toplam 30 adet bulunmaktadır. Kuruluğu arttıran organik pamuk lifleri sayesinde bebeklerin cildi nemli kalmamakta. Özellikle hassas ciltli bebekler için uygun bir seçenek. Saf su ile dokunmuş yumuşak yüzey bebeklerin rahat hareket etmesini sağlamakta. Cırtlı özelliği sayesinde kolay bağlama. Saf su, doğal bambu ve organik pamuk özellikleriyle Dünya’da bir ilk olma özelliğine sahip. Parfüm ve parapen içermemektedir. Losyon ve lateks gibi kimyasal maddeler de ürün içerisinde bulunmamaktadır. İç yüzey kısmında renklendirici bulunmamaktadır. Tamamen doğal ürün bebeklerin hassas ciltlerine uygun bir tasarım.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.