logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Natura Jumbo Külot Bez Junior 5 24'lü

Sleepy Natura Jumbo Külot Bez Junior 5 24'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Natura Jumbo Külot Bez Junior 5 24'lü


Sleepy Natural Jumbo Külot Bez bebeğin büyüyüp gelişmesine bağlı olarak boyutları değişebilen bir bezdir ve genelde 11-16 kg aralığındaki bebekler için 5 numara tercih edilir. Külot bezin avantajı bilhassa hareketli bebekler için kullanışlı olmasıdır. Çünkü bez değiştirmek için çocuğunun peşinden koşan anneler bir an önce değiştireyim rahatlayım paniğine girerler. Çocuk ayaktayken külot bez ile değişim yapmak anneleri sevindiren bir yöntem olmuştur. İki yandan yırtarak çıkarabilme rahatlığı ile tüm anneler bu bez çeşidine yönelmiştir.
Sleepy Natural Jumbo Külot Bez bebeklerin cildinin hassas olması nedeniyle tahriş edici maddeler içermez. Külot bez tercihi yaparken bebeğin aylık durumundan ziyade kilosuna bakılması daha mantıklıdır. Çünkü bebeği sıkan bezler onların hareket özgürlüğünü kısıtlamış olur ve huzursuz tavırlar kaçınılmazdır. 6 aydan küçük bebeklere bantlı bez kullanmak hem maddi açıdan hem de kolaylık açısından daha iyidir. Bebekler 6 aydan sonra hareketlenmeye başladığı için hem annenin hem bebeğin tek kurtarıcısı külot bez olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.