logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Yenidoğan 1 40'lı

Sleepy Jumbo Yenidoğan 1 40'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Yenidoğan 1 40'lı

Sleepy Jumbo Yenidoğan 1/40 lı

Yeni doğan bebekler her bebek gibi özel bir ilgi ve alakaya ihtiyaç duyar. Sadece biraz daha fazla. Sleepy’de bunun farkında ve tasarımlarını bebeklerin ihtiyacına göre ortaya çıkarıyor. Özellikle de yeni doğan bir bebeğin cildinin ne kadar hassas olduğunu bilerek ona göre üretim sağlıyor. Anneler de Sleepy jumbo yeni doğan ürünleri ile bebeklerinin güvenilir ellerde olduğunu biliyor.

Bebeğinizin cildinin her zaman kuru kalması çok önemli. Islaklık direkt olarak pişik olmalarına neden oluyor. Cildinin tahriş olmasını engellemek adına doğru bez seçimi çok önemli. Aynı zamanda yeni doğan bebeklerde göbek kordon bölgesinin de korunması gerekiyor. Sleepy sayesinde anneler hem bebeklerinin kordon bölgelerini hem de ciltlerini koruma şansına sahip oluyor.

Sleepy jumbo yenidoğan 1/40 lı paketler sayesinde hem ekonomik bir alışveriş sağlanmış hem de bebeklerin cildi güvene alınmış oluyor. Bebeklerinizi her zaman anne şefkati ile koruyan Sleepy sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

Bebekleriniz için özel karikatür tasarımları ile ortaya eğlenceli bezler çıkıyor. Hem siz hem de bebeğiniz her zaman koruma altında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.