logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo xx Large 7 16'lı

Sleepy Jumbo xx Large 7 16'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo xx Large 7 16'lı

Sleepy Jumbo XX Large 7 16 lı

Çocukların vazgeçilmez çizgi film karakterleri artık bebek bezlerinde. Bu alanda üretim yapan Sleepy bir hayli dikkat çekiyor. Çünkü Pepee gibi ses getiren karakterlerin bebek bezlerinde yer aldığı görülüyor. Örneğin son olarak Sleepy Jumbo XX Large 7 16 lı olarak üretilen ürünün Pepee ile göze hoş gelmesi sağlanmıştır.

 Pepee karakteri ile göze bir hayli hoş gelen bebek bezi, Türkiye’de bir hayli ses getirdi. Çünkü saf su ile dokunmuş durumda. Bu şekilde üretilen Türkiye’nin hem ilk hem de tek bebek bezi olarak kendini kanıtlamıştır. Sonuç olarak satın almak isteyenler de tüm bu özelliklerinden dolayı Sleepy Jumbo XX Large tercihinde bulunuyor.

 XX large olarak satılan ürün, 7 yaşında olan çocuklara uyumlu. Bu anlamda paket üzerinde 7 olarak ifadelere yer verilmiştir. Aynı zamanda kilo sınırlarını dikkate alarak tercihte bulunmanız mümkün. Yani yaştan ziyade direk olarak kg değerleri üzerinden satın alınabilir.

 Ürün içerisinde toplamda 16 adet bez mevcut. 20 - 30 kg aralığında olan çocukların kullanması uygun görülüyor. Üzerinde özel çizgi film karakterleri olmasına rağmen herhangi bir renklendirici içermez. İç yüzeyi cilde dost olarak üretilmiştir. Bundan dolayı talep gören ürün, Bizim Toptan’da son derece makul fiyatlardan alıcısını karşılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.