logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Mini 2 42'li

Sleepy Jumbo Mini 2 42'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Mini 2 42'li

Sleepy Jumbo Mini 2/42’li

Bebeklerin hem gece hem de gündüz rahatsız olmadan, rahat bir uyku uyumaları, altlarının kuru kalmasına bağlıdır. Sleepy Jumbo mini 2/42’li paketlerde satışa sunulan ürün, minik bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi için üretilmiştir. 2 beden 3-6 kilo bebekler için uygun olan ürün, oldukça ekonomiktir.

Anne ve bebeklerin daha huzurlu gün ve geceler geçirmesi için üretilen Sleepy Jumbo, saf su ile dokunmuş bir bebek bezidir. Göbek bölgesindeki oyuntu sayesinde, bebeğiniz bebek bezinden rahatsız olmadan, rahat bir gün geçirir. İç yüzeyinde hiçbir renklendirici ve yabancı madde bulunmayan ürün, emici tanelerinin kumaşla sarılmış bölgesine hapsedilen ıslaklık ile bebekleri, pişik ve tahrişten korumaktadır.

Tekstil kumaşı ile kaplı ön bant bölgesindeki yumuşaklık sayesinde, bebekler gün boyu rahatsız olmadan durabilmektedir. Islaklığı anında emen emici tanecikler, bebeğin cildinin korunması için düşünülmüştür.

Islaklık göstergeli yapısı ile, bebeğinizin gün boyu altının kuruluğunu kontrol edebileceğiniz ürüne ulaşabilmek için, www.bizimtoptan.com.tr online marketini ziyaret edebilirsiniz. Marketin bebek ürünleri reyonunu gezerek, bebeğinizin ihtiyacı olan diğer ürünleri de inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.