logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Midi 3 30'lu

Sleepy Jumbo Midi 3 30'luAdet Fiyatı : 64,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 324,50 TL
Birim Fiyat: 64,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Midi 3 30'lu

Sleepy Jumbo Midi 3 34 lü

      Bebek bezleri Jumbo, midi ya da yenidoğan olarak farklı türlerden sergilenir. Satın almak isteyenler bu detayları dikkate alarak harekete geçebilir. Örnek verecek olursak Sleepy Jumbo Midi 3 34 lü olarak Bizim Toptan’da yerini almıştır. Midi olarak ifade edilen ürün 3 yaş için uygun durumda.

 Yaştan ziyade direk olarak kg değerleri üzerinden tercih edilebilir. 4 - 9 kg ağırlığına sahip olan bebekler için uygun. Paket içerisinde toplamda 34 adet bez bulunuyor. Gerek üretim aşamaları gerekse paket miktarına rağmen son derece ekonomik fiyatlardan satışa hazır durumda.

 Diğer bebek bezlerinden farklı birkaç özelliğe de sahip. Örneğin saf su ile dokunmuş olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Çünkü bu durum cilde ne denli uyumlu ve dost olduğunu gözler önüne sermekte. Aynı zamanda Sleepy Jumbo Midi üzerinden Pepee karakterine de yer verilmiştir.

 Karakter içeren ürün çocukların bir hayli dikkatini çekiyor. Pepee karakteri dış yüzeyde yer almakta. İç yüzeyde herhangi bir renklendiriciye yer verilmemiştir. Merak edenler bu detayları dikkate alabilir. Beraberinde de siparişe geçenler kısa süre içerisinde kullanmaya başlayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.