logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Maxi Plus 4+ 26'lı

Sleepy Jumbo Maxi Plus 4+ 26'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Maxi Plus 4+ 26'lı

Sleepy Jumbo Maxi Plus 4+ 26 lı

      Bebek ve çocuk cildine uyumlu bir şekilde üretim yapan markalar arasında Sleepy’de bulunuyor. Marka bu alanda kendini ispatlamış ve sektörde dikkatleri üzerine çekmiştir. Örnek verecek olursak saf su ile dokunmuş olan bebek bezlerine yer vermekte. Bunlar arasında Sleepy Jumbo Maxi Plus 4+ 26 lı da yerini almıştır.

 Sleepy Jumbo Maxi Plus uygun paketleri ile alıcısını karşılıyor. Adı üstünde paket içerisinde 26 adet bez mevcut. 4 ve üzeri yaşta ki çocuklara uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. İsteyenler direk olarak 9 - 16 kg ağırlık sınırlarını dikkate alarak dahi tercihte bulunabilir, sipariş verebilir.

 Saf su ile hazırlanmış olduğu için Türkiye’nin hem ilk hem de tek bebek bezi olarak ifade edilir. Farklı olan bir diğer özelliği ise Pepee görsellerine sahip olmasıdır. Üstelik bu görseller için herhangi bir renklendirici kullanılmamıştır.

 İç yüzeyinde renklendirici bulunmadığı için gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün. Tamamen cilde dost olarak üretilen bezler arasında. Sonuç olarak satın almak isteyenler markanın yaş ve kg aralıklarını dikkate alarak harekete geçebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.