logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Maxi 4 30'lu

Sleepy Jumbo Maxi 4 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Maxi 4 30'lu

Sleepy Jumbo Maxi 4 30 lu 

      Bebek bezlerinde artık çizgi film karakterleri mevcut durumda. Özellikle de çocukların dikkatini çeken karakterlere yer veriliyor. Örnek verecek olursak Pepee bunlar arasında. Pepee artık Sleepy markasının bebek bezlerinde de yerini almıştır. Hal böyle olunca çocuklar bebek bezlerinden kaçmıyor, aksine kullanmak için can atıyor.

 Sleepy Jumbo Maxi 4 30 lu olan paket içerisinde adı üstünde 30 adet bez mevcut. 4 yaşa uygun olarak üretilen ürün, kg limitlerini satın almak isteyenlere sergilemekte. Bu anlamda 7 - 14 kg ağırlığında olan çocukların kullanması mümkün. Bu detayları dikkate alarak Bizim Toptan içerisinden siparişe geçmeniz en doğrusu olacaktır.

 Pepee karakteri ile özelleştirilen ürün için herhangi bir renklendirici kullanılmamıştır. Renklendirici olmadan üretilen, saf sulu ürünler arasında. Saf su ile dokunmuş olması da tercih edilmesinde etkili. Bu şekilde üretilen Türkiye’nin ilk ve tek bebek bezi olarak biliniyor. İç yüzeyi cilde dost olarak üretilmekte ve alerjik herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

 Sleepy Jumbo maxi bebek bezleri cilde uyumlu olacak şekilde üretiliyor. Neticesinde kg ve yaş aralıklarını dikkate alanlar tercihini bu yönde yapabilir. Her ürün üzerinde bu detaylar mevcut durumda. Yani zaman kaybetmeden aralarından tercihte bulunabilirsiniz. Beraberinde de Bizim Toptan siparişleriniz hızlı bir şekilde elinize ulaştırılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.