logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Junıor Plus 5+ 22'li

Sleepy Jumbo Junıor Plus 5+ 22'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Junıor Plus 5+ 22'li

Sleepy Jumbo Junior Plus 5+ 22 li

      Sleepy markası her aydan ve yaştan çocuklar için bebek bezi üretiyor. Bu anlamda paketlerin üzerinde yer alan yaş ile kg değerlerini dikkate alanlar siparişe geçebilir. Örnek verecek olursak hem yenidoğan hem de Jumbo alternatifleri bulunuyor. Yani yeni doğan bebeklerden 5- 6- 7 yaş çocuklara kadar uygun bezlere yer verilmekte.

 Sleepy Jumbo Junior Plus 5+ 22 li adı üstünde yaş alan çocuklara uygun olarak üretilmiştir. Paket üzerinde de ifade edildiği için 5 yaş ve üzeri için uygundur. Aynı zamanda 13 - 20 kg şeklinde ağırlık sınırlarına sahip. Yani ağırlık üzerinden de paket tercihinde bulunabilir, siparişe geçebilirsiniz.

 Sleepy Jumbo Junior Plus Bizim Toptan’da mevcut olan ürünler arasında. Üstelik ekonomik paket olarak tasarruf etmenizi mümkün kılar. Paket içerisinde toplam 26 adet bez bulunuyor. Üstelik bezler Pepee karakterlerine sahip olduğu için çocukların bir hayli dikkatini çekmekte.

 Saf su ile dokunmuş olan bebek bezleri kategorisinde. Bu alanda üretim yapan tek marka da Sleepy’dir. Yani Türkiye’nin önde gelen bez markaları arasında. Saf su ile dokunan ürün, renklendirici de içermez. İç yüzeyi cilde uyumlu bir şekilde üretildiği için herhangi bir sorun yaşanmaz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.