logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Junior 5 24'lü

Sleepy Jumbo Junior 5 24'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Junior 5 24'lü

Sleepy Jumbo Junior 5 24 lü

Çocuklarınızın tuvalet alışkanlığı kazanma sürecinden önce adeta bir kurtarıcı görevi gören bebek bezleri, annelerin ve babaların hayatlarını fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Bu bağlamda birçok farklı markanın çocuklarınıza özel üretimleri mevcutken, en başarılı yapıları bulabilmek için araştırma yapmak şarttır. Sektörün başarılı markalarından biri olan Sleepy, ürettiği Jumbo Junior ürünü sayesinde bebeklerinize rahatlık, sizlere de kolaylık sağlamasıyla beğeni topluyor.

Yeni doğan ve henüz tuvalet alışkanlığı kazanma yaşına basmamış olan çocuklarınızın sağlıklı bir süreç geçirebilmesi adına Sleepy Jumbo Junior 5 24’lü ürünü satın alabilir, hayatınıza kolaylık katabilirsiniz. Saf su ile dokunan bir bebek bezi olarak beğeni toplayan ürün sayesinde anneler ve babalar, bebekleri için şüpheye düşmeyecek konuma geliyor.

Bebeği rahatsız etmeye müsait olan birçok bebek bezi bulunurken, marka ürettiği tasarım ile bebek tenine ulaşmayacak sistemi ile çocuğunuzun rahatlamasını sağlar.

Bu ürünü Bizim Toptan internet alışveriş sitesi üzerinden sipariş ederek uygun fiyata sahip olabilir ve çocuğunuzun bebek bezi seçimi konusunda ikilem yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.