logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sleepy Jumbo Extra Large 6 20'li

Sleepy Jumbo Extra Large 6 20'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sleepy Jumbo Extra Large 6 20'li

Sleepy Jumbo Extra Large 6 20 li

Bebeğinize siz bile dokunmaya kıyamazken bir bezin onun cildini tahriş etmesine nasıl izin verirsiniz? Veremezsiniz değil mi? O nedenle bebek bezi seçimlerinde çok hassas davranan anneler Sleepy ile tanıştıktan sonra derin bir nefes alıyor. Sleepy jumbo extra large 6 ürünü sonrasında bebeklerin altı her zaman kuru kalıyor.

Bebeğinizin cildinin nefes alması çok önemli. Bunun için de bezde hava kanallarının bulunuyor olması gerekiyor. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildi her zaman nefes alıyor ve kurumuyor. Ancak, kurumamasının nedeni ıslak kalması olmuyor. Bez tüm ıslaklığı anında emiyor ve bebeğinizin cildi hiçbir şekilde tahriş olmuyor.

Sleepy jumbo extra large 6 20 li paketler ekonomik özellikleri ile aile bütçesine destek oluyor. Esnek yan kenarları sayesinde bebeğinizin bacak aralarında sürtmeye neden olmuyor. Bu da bebeğinizin istediği gibi hareket etmesine yardım ediyor.

Anneler her zaman bebeğinin iyiliğini ister. Ona dokunmaya kıyamazken bir bezin onun cildini tahriş etmesine de asla izin vermezler. O nedenle Sleepy ile tanışan tüm anneler bebeklerini gönül rahatlığı ile büyütüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.