logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şitoğlu Üzüm Pekmezi 600 g

Şitoğlu Üzüm Pekmezi 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şitoğlu Üzüm Pekmezi 600 g

Şitoğlu Üzüm Pekmezi

% 100 üzümden elde edilen ve hiçbir şekilde koruyucu katkı maddesi içermeyen Şitoğlu üzüm Pekmezi sizlere sağlık içiriyor. Glukoz ve fruktoz gibi zararlı maddeler de içermeyen üzüm pekmezi şimdi Şitoğlu Üzüm Pekmezi 600 Gr olarak sizlerle buluşuyor.

Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan Şitoğlu Üzüm Pekmezi hastalıklara karşı tam bir koruyucudur. Hem lezzet hem şifa deposu olan Şitoğlu üzüm pekmezi yılların tecrübesi ile sofralarınızda.

Şitoğlu Üzüm Pekmezi kış aylarında eşsiz bir enerji kaynağıdır. İçerdiği bol enerji ve demir sayesinde bir kış boyunca hastalıklardan uzak kalın. Çocuklarınız ve sizin sağlığınız için mutlaka tüketmeniz gereken üzüm pekmezi sofralarınıza Şitoğlu ayrıcalığı ve tecrübesi ile geliyor.

Anadolu’nun en iyi üzümlerinin seçilerek kullanıldığı Şitoğlu üzüm pekmezi ile doğallıkla ve sağlıkla hayatın tadını çıkarın. Şitoğlu pekmezin hayat performansınıza yaptığı katkıyı gördükten sonra asla vazgeçemeyeceksiniz. Ayrıca çocukların zeka gelişimi için doğal Şitoğlu Üzüm Pekmezi vazgeçilmeziniz olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.