logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şitoğlu Tahin 1,2 kg

Şitoğlu Tahin 1,2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şitoğlu Tahin 1,2 kg

Şitoğlu Pekmezim Tahin 1200 GR

Susamlar temizlendikten sonra ıslatılır ve kabuklarından ayrılır. Ardından belirli bir ısıda, fırında kavrulur. Soğutulduktan sonra değirmende öğütülür. Şitoğlu Pekmezim Tahin işte bu yolla elde edilen bir üründür. Üretiminde taş değirmenler kullanılır.

Şitoğlu Pekmezim Tahin % 100 doğal susamdan elde ediliyor. Lezzeti, kıvamı ve eşsiz aromasıyla sizi kısa sürede kendine hayran bırakabilir. Ürünü pekmez ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok hamur işi tarifinde de kullanarak ortaya eşsiz lezzetler çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının tahin pekmez kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Damak tadınıza uygun tüm ürünler, lezzet tedarikçiniz olan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.