logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şitoğlu Set Tahin Pekmez 600+470 g

Şitoğlu Set Tahin Pekmez 600+470 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şitoğlu Set Tahin Pekmez 600+470 g

Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set

Kıvamı yoğun, rengi koyu bir üzüm pekmezine, % 100 susamdan üretilen tahin eşlik ediyor. Bu uyumdan doğan Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set damaklarınızı şenlendirmeye, sağlığınıza destek olmaya geliyor.

Anadolu’nun en özel karışımlarından biri olan tahin pekmez karışımını evinizde, damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. üzüm pekmezi ve tahinden oluşan Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez ikili seti ayrı ayrı da kullanabilirsiniz.

A, B ve E vitamini içeren tahin ile birlikte kalsiyum, demir ve potasyum içeren pekmez sayesinde sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının tahin pekmez kategorisinde beğeninize sunuluyor.

Sağlığınızı korumak adına tüketmeniz gereken tüm gıdalar gibi tahin ve pekmez çeşitlerini de Bizim Toptan internet mağazamızda bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.