logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şitoğlu Harnup Pekmezi 800 g

Şitoğlu Harnup Pekmezi 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şitoğlu Harnup Pekmezi 800 g

Şitoğlu Harnup Pekmezi

Şitoğlu harnup pekmezi keçiboynuzu da denilen harnup meyvesinden üretilir. Harnup pekmezi bu meyvenin suda bekletilmesinden oluşan şerbetten meydana gelir. Harnup pekmezinin çok besleyici olması nedeniyle her yaştan insana enerji katar. Çocuklar için de faydaları olan harnup pekmezi bazı tatlılarda da kullanılır.

Harnup pekmezi, keçiboynuzundan imal edilen faydalı ve lezzetli bir besindir. Doğal, vitaminli ve mineralli olması pekmezi yaz kış tüketilen, sevilen bir ürün yapar. Keçiboynuzunun yararları oldukça fazla olduğundan bu doğal meyveden elde edilen pekmez sağlıklı bir lezzettir!

Harnup pekmezi kahvaltıda yenildiğinde güne enerjik başlamaya yardım eder. Gün boyu enerji ihtiyacı hissettiğinizde, soğuk havalarda ısınmak için harnup pekmezinden ağzınıza bir kaşık atmanız yeterli olacaktır. Tahinin yanında sıkça tüketilen pekmez ile doğal bir tatlı karışımı elde edebilirsiniz.

Pekmez kurabiyelerde, bazı tatlılarda, keklerde, çöreklerde kullanılabilir. Ayrıca keçiboynuzunu saf olarak tüketmeyi sevmeyenler için bu ürünü pekmez ile almak fayda sağlar. Ürün hava almayan, özel şişesi içinde satılır; uzun bir süre tazeliğini koruyan harnup pekmezini enerjik günler için afiyetle yiyebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.