logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sitil Ayakkabı Süngeri Special 3'lü

Sitil Ayakkabı Süngeri Special 3'lüAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sitil Ayakkabı Süngeri Special 3'lü

Sitil Special Parlatma Süngeri 3lü

Tarzınızı tam olarak yansıtmak için, baştan aşağı tüm detayları dikkate almanız gerekir. Örneğin kirli ayakkabılar tarzı istediğiniz gibi yansıtmanıza engel olacaktır. Bunun için başta hijyene önem vermek gerekir. 

Ayakkabılara aranılan parlaklığı süngerler ile vermek mümkün. Mesela Sitil Special parlatma sünger 3lü sayesinde işiniz uzun sürmez. Özel formu ile her türlü ayakkabının parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. 

Hafif bir şekilde süngeri ayakkabı yüzeyine değdirmeniz dahi yeterli olacaktır. Arada ki farkı anında göreceksiniz. Yani ayakkabıların eski haline dönmesi için bu özel süngerleri temin etmeniz gerekir. 

Sitil Special parlatma sünger özel paketi ile sürekli olarak kullananlara sergileniyor. 3’lü paketti uzunca bir süre kullanabilirsiniz. Ayakkabıların yeni gibi gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için süngeri ıslatmadan sade bir şekilde ayakkabı yüzeyine sürmeniz yeterli. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.