logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sitil Ayakkabı Boyası Isiyah 60 ml

Sitil Ayakkabı Boyası Isiyah 60 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sitil Ayakkabı Boyası Isiyah 60 ml

Sitil Krem Ayakkabı Boyası Siyah 60 Gr

Ayakkabılarınız sıkıcı, yıpranmış çatlak ve eski bir görünüme kavuştuysa, onları Sitil Krem Ayakkabı Boyası ile baştan yaratın! Bu yöntem, kalitelisi ile bilinen Sitil Krem Ayakkabı Boyası Siyah 60 Gr ile oldukça kolay olacaktır. Sitil Krem boya, boyama işlemi tamamlandıktan sonra ayakkabılarınızın esnekliğini korumaya devam eder, buda giyerken tekrar çatlama sorununu ortadan kaldırır ve kusursuz siyah bir renk verir. 

Bu talimatlar, çantalar, cüzdanlar, aşınan herhangi bir deri ürününüz üzerinde güvenle kullanıma uygundur. Kremsi formülü sayesinde kullanımı oldukça rahattır, bulaşma ve taşma sorununu ortadan kaldıran özel fırçası sayesinde sizde derilerinize istediğini canlılığı yeniden kazandırabilirsiniz. 

Üzerindeki talimatlara uyarak önce ürününüzü toz veya herhangi bir parça kalmayacak şekilde temizleyerek boyayı uygulama adımlarına geçebilirsiniz. Uygulama adımlarını tamamladığınızda ayakkabılarınız veya kullandığınız diğer deri ürünleriniz pırıl pırıl bir görünüme kavuşacaktır.

Ayakkabı boyamak oldukça basit bir uygulamadır, bu aşamada tek ihtiyacınız olan Sitil Krem Formüllü Ayakkabı Boyası olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.