logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sırma Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Sırma Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sırma Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sırma Doğal Maden Suyu 200 Ml

Herhangi bir kimyasal ya da mikrobiyolojik işlem yapılmadan üretilen Sırma Doğal Maden Suyu yüksek oranda mineral içeren bir ürün. Vücudun günlük mineral ihtiyacının büyük bölümünü karşılayabilen bu ürün soğuk olarak ya da oda ısısında tüketilebilir.

Sırma Doğal Maden Suyu kalsiyum, magnezyum, sodyum, klorür, bikarbonat, sülfat, demir, iyot, selenyum, bakır ve çinko gibi pek çok minerali vücudunuza kazandırmanızı sağlayabilir. Yemeklerden sonra hazımsızlık yaşamanızı önleyebilir. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 20 adetlik paket içerisinde tüketime sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürünün en kısa sürede kapınıza kadar ulaşması mümkün olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.